Autofólie Praha

Proč používat autofolie

Autofólie Praha - autofólie lepená na autosklo se používá z několika důvodů. Tím hlavním důvodem je snížení průchodnosti slunečních paprsků do vozu a pohlcování škodlivého UV záření. Správně aplikovaná autofolie dokáže odrazit až 65% sluneční energie a pohltí až 99% UV záření. Dále instalace autofólií přispívá k většímu soukromí ve voze a vyšší bezpečnosti. Autofolie totiž snižují riziko roztříštění autoskla a tím také snižují riziko vykradení vozu provedné rozbitím okénka.

Autofólie instalace

Autofólie se instalují na vnitřní stranu autoskel. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s vysokou mírou odolnosti proti odření. Díky kvalitnímu pojivu přilne správně nainstalovaná autofólie na autosklo, aniž by tvořila bublinky nebo praskliny. Aby se však podařilo výše uvedené vlastnosti dodržet, je vhodné, aby autofólii na autoskla instaloval odborník. Technici společnosti Autosklo Praha J.R. jsou speciálně proškoleni na montáž autofólií. Hovoří za ně mnohaletá praxe v oboru a autofólie, kterých nainstalovali stovky, ne-li tisíce.

Autofólie a zákon

Montáž autofólií musí být v souladu se zákonem. Na skla lze lepit pouze schválené (homologované) autofólie. Na čelní sklo se pak nesmi lepit autofólie žádná, ani čirá. Autofólie na bočních okénkách sloužících k výhledu řidiče může být instalována fólie, která má propustnost světla minimálně 70%.

Každé sklo je označeno štítkem s číslem atestu. Bude Vám vydán typový list, na němž je zapsána provedená úprava, typ vozidla, reg.značka, číslo schválení a typ použité autofólie na každé sklo.


Autofólie - naše pobočky

Autosklo Praha

Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

Autosklo České Budějovice

Rudolfovská tř. 10/6
České Budějovice, 370 01


Autofólie Praha - mohlo by Vás také zajímat

Další informace o autofóliích a autosklech naleznete na webu Autosklo Praha - prodej, mobilní servis po celé ČR, bezplatná výměna čelního skla, autofolie a mnoho dalšího.

Autofólie Praha Autofólie Praha 1 Autofólie Praha 2 Autofólie Praha 3 Autofólie Praha 4 Autofólie Praha 5
Rychlý kontakt
AUTOSKLA J.R.
+420 222 56 14 05
+420 605 28 29 27
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz

autoskla
Naši partneři
Autoskla JR na sociálních sitích